Krzesło PERTO Biały Alta 04 rozmiar 6 wzrost 159-188 R1

CZ20088

Nowy produkt

20 Przedmioty

Dostawa 24h

890,47 zł brutto

8.1 kg

Dodaj do listy życzeń

Opis

Gwarancja24 miesięcy
Dla kogodla chłopca i dziewczynki

Więcej informacji

PERTO BIAŁY

Dobre Krzesła to linia produktów ergonomicznych, które dzięki posiadanym parametrom oraz najwyższym standardom w zakresie ergonomii sprzyjają wyrabianiu prawidłowej pozycji siedzącej, a w konsekwencji wspomagają prawidłowy rozwój kręgosłupa.

 

Dobre krzesło spełnia przesłanki pomocniczego sprzętu ortopedycznego w profilaktyce, zwłaszcza dla dzieci w wieku szkolnym.

 

Poprzez swoje innowacyjne krzywizny konstrukcyjne wyzwala u dziecka samokontrolę w utrzymaniu prawidłowej postawy podczas siedzenia.

 

Dobre Krzesło w procesie korekcji zaburzeń statyki ciała pełni istotną i uzupełniającą rolę w stosunku do wysiłków fizycznych stosowanych w ramach zajęć korekcyjnych postawy ciała.

 

Posiadają rozmiary dedykowane do wzrostu użytkownika, sprawia to, że w przypadku najmłodszych krzesła mogą „rosnąć” wraz z nimi.

Model Perto to ergonomia ubrana w elegancką formę. Najwyższej jakości tkaniny i komponenty w połączeniu z precyzyjnym wykończeniem akcentują jakość modelu. Podłokietniki regulowane w dwóch płaszczyznach umożliwiają ułożenie ramion według własnych preferencji. Podstawę krzesła wykonano z tworzywa sztucznego i włókna szklanego. W zestawie znajdują się kółka miękkie umożliwiające ruch krzesła zarówno po powierzchniach twardych jak i wykładzinach. Model Perto wyposażony jest w mechanizm tilt, który umożliwia kołysanie się siedziska z regulacją natężenia przy ciągłym zachowaniu prawidłowego ułożenia odcinka lędźwiowego. Produkt zaprojektowany i wyprodukowany w Polsce.

Siedzisko:
Ergonomiczne siedzisko wykonane z tworzywa sztucznego

Podłokietniki:
Podłokietnik wykonany ze stali i tworzywa sztucznego regulowany 2D, przesuw nakładki miękkiej przód-tył

Mechanizm:
Mechanizm tilt z możliwością blokady w 1 pozycji wykonany ze stali, pochylenie siedziska 0° / +13°, regulacja natężenia pokrętłem dolnym

Kolumna:
Podnośnik gazowy wykonany ze stali i tworzywa sztucznego

Podstawa:
Podstawa pięcioramienna wykonana z tworzywa sztucznego lub aluminium

Kółka:
Kółka miękkie wykonane z tworzywa sztucznego, średnica 60 mm, średnica trzpienia fi 11

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Krzesło PERTO Biały Alta 04 rozmiar 6 wzrost 159-188 R1

Krzesło PERTO Biały Alta 04 rozmiar 6 wzrost 159-188 R1

% innych produktów tej samej kategorii:

Reviews (0)