Kategorie

Informacje

Wysyłka

dokładamy wszelkich starań, aby zakupione w naszym sklepie produkty, były dostarczone do Ciebie jak najszybciej. W zależności od ilości i wagi zamawianych produktów, wybranej formy płatności i własnych preferencji, możesz wybrać jedną z form dostawy:

 • Najszybciej i najbezpieczniej:
  Firma kurierska - dostawa jest realizowana przez profesjonalne firmy kurierskie DPD, K-EX i FedEx, InPost. Wybranie kuriera oznacza wygodę i pewność, że Twoje zamówienie dotrze na czas za niewygórowaną cenę. Dodatkowo, na Twój adres e-mail otrzymasz link do strony, na której na bieżąco będziesz mógł sprawdzać, gdzie znajduje się Twoja przesyłka.
 • Najtaniej:
  Paczkomaty - systemem skrytek pocztowych służących do odbierania i nadawania paczek. Paczkomat dostępny jest 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, a 95% przesyłek jest gotowych do odbioru już następnego dnia od daty nadania. Ponadto ta forma dostawy posiada bardzo konkurencyjne ceny i możliwość tzw. "śledzenia" przesyłki.
 • Tradycyjnie:
  Twoje zamówienie dostarczane jest za pośrednictwem Poczty Polskiej jako przesyłka biznesowa Pocztex Kurier48.



Czas dostawy

Czas oczekiwania na zamówienie = czas realizacji zamówienia + przewidywany czas dostawy
Całkowity czas oczekiwania na zamówienie to czas realizacji zamówienia przez nasz sklep oraz czas dostawy. Podany przez nas czas realizacji i dostawy dotyczy dni roboczych.

Czas realizacji zamówienia – to czas jaki potrzebuje nasz sklep do przygotowania Twojego zamówienia do wysyłki. Szczegóły w zakładce "Czas realizacji zamówienia".

Czas dostawy - to czas liczony od momentu nadania przesyłki. Twoje zamówienie wysyłamy w dni robocze - od poniedziałku do piątku z wyłączeniem dni ustawowo wolnych od pracy. Przesyłka przygotowywana jest niezwłocznie po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie lub po złożeniu zamówienia z wybraną opcją przesyłki kurierskiej pobraniowej:

 • Kurier DPD, FedEx, K-EX, InPost: czas dostawy wynosi 1-2 dni robocze. W większości przypadków przesyłka jest u odbiorcy na następny dzień roboczy.
 • Poczta Polska: Pocztex Kurier48 (przesyłka biznesowa) - czas dostawy 1-2 dni robocze.
 • Paczkomaty: czas dostawy do 2 dni.



UWAGA!!:

Większość naszych produktów zamówionych i opłaconych do godz. 11:00 danego dnia (zapłacone poprzez serwis przelewy24.pl, lub za pobraniem) jest wysyłanych do Państwa w tym samym dniu.



CENNIK SZCZEGÓŁOWY

1. Poniżej przedstawiamy koszty przesyłek w zależności od wagi w kilogramach.
2. Przy każdym przedmiocie znajduje się waga. Czasami ze względu na duże gabaryty paczki waga jest zwiększana.
3. Ceny zawierają 23% podatku VAT.
4. Wysyłki tylko na terenie Polski.
5. Prosimy o rzetelne informowanie klientów o czasie dostawy.
6. Wszystkie przesyłki można monitorować - przy wysyłce paczki klient oraz Państwo otrzymujecie informacje mailem o numerze wysyłki i możliwości monitorowania.
7. Zwrot nieodebranej paczki od Klienta - tak samo jak wysyłka (koszt obciąża Partnera).

8. Jeśli zamówienie złożone jest z kilku przedmiotów, a przedmioty te znajdują się na rożnych magazynach - wtedy koszty wysyłki naliczane są osobno dla każdego magazynu (np. Towary znajdują się na 3 magazynach #A1, #B1, #D1 - zamówienie jest automatycznie rozdzielane i doliczane są 3 koszty jak za 3 pojedyncze wysyłki wg wag poszczególnych towarów przypadających na każdy z magazynów).
9. Jeśli klient zamówi 2 lub więcej przedmiotów z 1 magazynu zewnętrznego system automatycznie naliczy większy koszt dostawy (dla 2 przedmiotów będzie to najprawdopodobniej 16,50 zł- wynika to z ustawień systemu ).

Koszt dostawy:

Paczkomaty:

Cena w zależności od wagi:

Od
[kg]

Do
[kg]

Cena
[PLN]
06
10,5

Czas dostawy: do 2 dni



Kurier DPD, K-EX i FedEx, InPost:

Cena w zależności od wagi:

Od
[kg]
Do
[kg]
Cena za przedpłatą
[PLN]

Cena za pobraniem
[PLN]

09,914,518
1031,417,521
31,559,93437,5
609050,554
Każde następne 30kg+16,5 zł
Pobranie +3,5 zł

Czas dostawy: w praktyce 1 dzień (max do 2 dni)


UWAGA!!!

Dla wysyłek z magazynów z magazynów zewnętrznych ceny są jak w tabeli powyżej natomiast paczki wysyłane są tylko i wyłącznie kurierem wg poniższej tabeli: 

#B1 - DPD

#D1 - FEDEX

#E1 - GEIS

#G1 - DPD/DHL

#H1 - FEDEX

#M1 - TNT/DPD - zagraniczny, uwaga: magazyn #M1 NIE REALIZUJE przesyłek pobraniowych-możliwa tylko wysyłka kurierska za przedpłatą

#N1 - KEX (GEIS)

#P1 - DPD

#R1 - FEDEX

#S1- INPOST

#T1- INPOST



Poczta Polska:

Cena w zależności od wagi:

Od
[kg]

Do
[kg]

Cena
[PLN]
0812,5

Czas dostawy: Pocztex Kurier48 (przesyłka biznesowa) - czas dostawy 1-2 dni



Dodatkowe informacje:

- wysyłki tylko na terenie Polski;

- wszystkie przesyłki można monitorować - przy wysyłce paczki otrzymujesz informację mailem o numerze wysyłki i możliwości monitorowania;

- brak możliwości odbioru osobistego,

- 14 dni na zwrot towaru bez konieczności podawania przyczyny zwrotu.



Kontakt
 z nami:

tel: (+48) 511 11 02 02 (zamówienia, dostępność towarów)
e-mail: sklep@toys4us.pl (reklamacje, uwagi i inne problemy)

Zapraszamy na zakupy!
Zespół TOYS4US.PL