Przewodnik astronoma Zobacz wszystko! M1

CZ_6114

Nowy produkt

864 Przedmioty

28,24 zł brutto

8100 g

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Przewodnik astronoma Zobacz wszystko!
Miękka oprawa. Informacje dotyczące 280 ciał niebieskich. Kolorowe zdjęcia, szczegółowe mapy gwiazd, komentarze. Język: Polski.

Zobacz wszystko! to lektura obowiązkowa dla każdego astronoma, zarówno amatora, jak i zawodowca. Przewodnik wprowadzi Cię w fascynujący świat astronomii.

Znajdziesz w nim wiele interesujących, przydatnych informacji – wszystko, co musisz wiedzieć o teleskopach i kosmosie. Książkę łatwo się czyta i nie zawiera ona nadmiaru fachowej terminologii. W związku z tym jest to dobry wybór dla początkujących.

Przewodnik Zobacz wszystko! ma przepiękne, kolorowe ilustracje, więc będzie również świetnym prezentem dla Twojego dziecka.

Jeśli zamierzasz kupić teleskop, ich ogromny wybór może Cię wprawić w lekkie zakłopotanie. Nie martw się! Pierwsze rozdziały książki dostarczą Ci wielu informacji o teleskopach i ich konstrukcji. Pomogą Ci wybrać właściwy teleskop, który zaspokoi wszystkie Twoje potrzeby. Kolejne części zawierają szczegółowe informacje na temat sfery niebieskiej i 280 obiektów obserwacji wraz z komentarzami i ilustracjami.

Po przeczytaniu tej książki będziesz czuł się jak profesjonalny astronom, zupełnie jakbyś zajmował się astronomią całe życie.

Informacje dodatkowe:
Autor: A.A. Shimbalev
Opublikowano w latach 2011-2013

ZAWARTOŚĆ:

Liczba stron: 87
Miękka oprawa

WAGA:

0.3 kg

WYMIARY:

opakowania (dł. x szer. x wys.): 28.5×20.5×0.3 cm.

Opinie

Path: > > > Przewodnik astronoma Zobacz wszystko! M1

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Przewodnik astronoma Zobacz wszystko! M1

Przewodnik astronoma Zobacz wszystko! M1

% innych produktów tej samej kategorii: